SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Dömningar våren 2019
Dömningar våren 2019
Serie Dag Matchdag Matchtid Hemmalag Bortalag Bokninghall Domare 1 Domare 2
Pojkar 09 Grupp 3 Lördag 2019-01-12 10:00 Skara IBK P09 Lockerud/Tibro Vilanhallen Leo Oscar R
Pojkar 13 Mellersta Lördag 2019-01-19 13:00 Skara IBK P13 IBK Vänersborg 2 P13 Vilanhallen Leutrim Alfred
Flickor 13 Söndag 2019-01-20 13:30 Skara IBK F13 Vara IBK F13 Vilanhallen Felix Leutrim
Pojkar 11 Norra Lördag 2019-01-26 13:00 Skara IBK P11 Skövde IBF P11 Vilanhallen Alex Anton Schöld
Pojkar 14 Norra Söndag 2019-01-27 13:30 Skara IBK P14 Mullsjö AIS P14 Vilanhallen Felix Casper
Flickor 13 Söndag 2019-02-03 14:00 Skara IBK F13 IBK Lockerud 1 F13 Vilanhallen Leutrim Jesper A
Pojkar 14 Norra Lördag 2019-02-09 13:00 Skara IBK P14 Skövde IBF P14 Vilanhallen Alex Linus S
Flickor 13 Fredag 2019-03-22 19:15 Skara IBK F13 Fristad GOIF F13 Vilanhallen Felix Jonas R
Pojkar 13 Mellersta Onsdag 2019-02-20 19:30 Skara IBK P13 Sollebrunns AIK P13 Viktoriaskolan Felix Emil S
Pojkar 14 Norra Fredag 2019-02-22 19:30 Skara IBK P14 BK Halna P14 Vilanhallen Linus S Emil S
Pojkar 11 Norra Lördag 2019-02-23 17:00 Skara IBK P11 Falköpings IBK P11 Vilanhallen Leutrim Linus S
Pojkar 09    Söndag  2019-02-24 11:45 Skara IBK P09 Varnhems IF  Vilanhallen P04 P04
Pojkar 13 Mellersta Onsdag 2019-02-27 19:30 Skara IBK P13 Skövde IBF 2 P13 Viktoriaskolan Alex          Leutrim
Pojkar 11 Norra Lördag 2019-03-02 10:00 Skara IBK P11 Fröjereds IF P11 Viktoriaskolan Alex Melker
Pojkar 13 Mellersta Lördag 2019-03-02 16:00 Skara IBK P13 Sandareds IBS P13 Viktoriaskolan Leutrim Alex
Flickor 13 Söndag 2019-03-03 11:00 Skara IBK F13 BK Halna F13 Viktoriaskolan Jonas R Anton SF
Pojkar 14 Norra Söndag 2019-03-10 12:00 Skara IBK P14 Nossebro IBK P14 Vilanhallen Alex Jonas R
Flickor 13 Söndag 2019-03-24 14:00 Skara IBK F13 Mullsjö AIS F13 Vilanhallen Leutrim Jonas R

Domarlista med telefonnummer


Alexander Rydqvist           0739-09 11 40

Alfred Åkervall                   0768-49 42 87

Anton Andersson Hult       0511-752 65

Anton Bertilsson                076-799 24 36

Anton Persson                   0704-33 10 08

Anton Schöld                      0709-38 81 25

Anton Strandroth Frid       0702-45 97 66

Axel Pettersson                  0721-57 87 85

Casper Johansson              0767-67 19 82

Emil Skillermo                    0723-33 23 48

Fabian Apell                       0727-34 15 40

Felix Nilsson                       0761-35 09 65

Jakob Klasson                    070-969 11 93

Jesper Arnerfors                0707-17 89 84

Jesper Svensson                0793-34 99 13

Jonas Ramshage                0709-92 34 58

Leo Nyman                         0760-09 37 37

Leutrim Krasniqi                0736-13 40 56

Linus Kvarndal                   0702-64 48 52

Linus Skillermo                  0723-05 87 60

Max Tiverman                    0705-91 66 13

Melker Arnerfors               0705-25 50 63

Olle Ahlm                            0760-09 63 61                 

Olof Ollars                          070-268 85 52

Oskar Karlsson                   0703-02 14 94

Oskar Ringblom                  0727-45 10 45

Sune Nilsson                      0723-15 54 24

Tintin Ramshage

Tobias Bergstrand             0722-47 00 41

                       

Håkan Karlsson                  0760-48 88 34

Jim Nilsson                         0725-06 66 77

 
Guldsponsorer
Silversponsorer