Det är 115 spelare och ledare anmälda så vi blir betydligt fler än förra våren ! vi delar upp oss på 8 lag
Matcherna börjar kl 14.00 men sargerna skall upp (vi använder bägge hallarna) och alla behöver få hitta sitt lag så senast 13.30 bör man vara på plats !
Kiosk och Speedshooting finns tillgängligt när man väntar på nästa match
Grupp 1
Lag 1
Oskar J (J)
Jonas S (HS)
Markus M (L)
Magnus Bexell (L)
Elias G (P04
Alvar O (P05)
Pontus K (P05)
Joel J (P07)
Melker K (P07)
Louie (P08)
Truls (P08)
Hampus (P09)
Joel (P09)
Tyke (P10)
Alfons (P10)
Lag 2
Anton A H (J)
Emil S (HS)
Fabian A (HS)
Markus P (L)
William W (P04)
Noah (P05)
Hector B (P05)
Jacob M L (P07)
Filip G (P07)
Wilmer (P08)
Lukas (P08)
David (P09)
Melvin (P09)
Ludvig N (P10)
Alfred P (P/F 11)
Lag 3
Peter O (L)
Andreas A (HS)
Linus K (J)
Calle J (P04)
Isak (P04)
William R H (P05)
Robin G (P05)
William E D (P07)
Melvin L (P07)
Leo K (P08)
Hugo (P08)
Viggo R (P10)
August (P10)
Anton E (P10)
Svante (P10)
Lag 4
Tobias B (HS)
Nellie (F00)
Felicia (F05)
Saga (F05)
Casper J (HS)
Jonathan (J)
Linus H (P04)
Ludvig H (P05)
Hugo S (P05)
Ludvig F (P07)
Filip L (P07)
Magnus G (P10)
Maximilian (P10)
Molle (P11)
Jonas (P/F 11)
Grupp 2
Lag 5
Mikael B (L)
Julia B (F00)
Jonna (F05)
Carl L (HS)
Axel P (J)
Dennis H (L)
John E (P04)
Carl A (P05)
Isak P (P05) handboll ?
Alfred U (P07)
Oscar J (P07)
Edvard (P10)
Elliot (P10)
Leo K (P/F 11)
Lukas (P/F 11)
Lag 6
Melker S (P05)
Klara (F05)
Leia (F05)
Bohman (HS)
Markus L (HS)
Benny (L)
William B (P04)
Joel E (P05) återbud handboll
Marcus S (P07)
Hjalmar p (P07)
Hugo (P08)
Dante (P08)
Hannes A (P10)
Hannes E (P10)
Ella (P/F11)
Wilmer (P/F 11)
Lag 7
Alexander R (J)
Clara H (F05)
Jasmine G (F05)
Linus S (HS)
Erik L (HS)
Per N (L)
Adam B (P04)
Maximus (P05)
Lowe N (P05)
Melker E (P07)
Rasmus J (P07)
Tony T (P07)
Hawwisaa (P10)
Hugo H (P10)
Alvin (P/ F11)
Lag 8
Anton F (P04)
Alma (F05)
Kajsa (F05)
Sebastian (HS) sjuk
Johan N (L)
Sune (HS)
Elias S (P05)
Lucas J (P05)
Ceasar (P07)
Isak P (P07)
Måns (P08/10)
Mikael J (L)
Kristoffer (P09)
Max (P09)
Victor (P10)
Jacob B (P10)
Tidsschema |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vilanhall 1 |
|
|
|
Vilanhall 2 |
|
|
|
|
|
|
Lag 1-2 |
|
14.00-14.20 |
Lag 3-4 |
|
|
|
|
|
|
|
Lag 5-6 |
|
14.25-14.45 |
Lag 7-8 |
|
|
|
|
|
|
|
Lag 1-3 |
|
14.50-15.10 |
Lag 2-4 |
|
|
|
|
|
|
|
Lag 6-8 |
|
15.15-15.35 |
Lag 5-7 |
|
|
|
|
|
|
|
Lag 1-4 |
|
15.40-16.00 |
Lag 2-3 |
|
|
|
|
|
|
|
Lag 5-8 |
|
16.05-16.25 |
Lag 6-7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac.match |
|
16.30-16.50 |
Plac.match |
|
|
|
|
|
|
Final |
|
16.55-17.15 |
Plac.match |
|
|
|
|
|
|