Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Dömningar hösten 2018
 P14 Söndag 2018-10-07 18:00 Skara Hjo Vilanhallen Felix och Alexander
 F13 Söndag
 2018-10-14 13:30 Skara Falköping Viktoriaskolan Alexander och Leutrim
 P9 Söndag 2018-10-14 13:30 Skara Tvärsammandrag 3 matcher Vilanhallen Axel K och Linus K
 P14 Lördag 2018-10-20 16:30 Skara Tibro Vilanhallen Leutrim och Felix
 P10 Lördag 2018-10-20 09:00 Skara Sammandrag 8 matcher Vilanhallen Jonas, Oskar, Leutrim, Felix
 P11 Söndag 2018-10-21 14:00 Skara Halna Vilanhallen Felix och Alexander
 P13 Lördag 2018-10-27 12:30 Skara Borås Vilanhallen Alexander och Linus K
 P11 Lördag 2018-11-10 12:30 Skara Lidköping Vilanhallen Anton P och Leutrim
 F13 Lördag 2018-11-10 14:30 Skara Lockerud Vilanhallen Felix och Alexander
 P13 Lördag 2018-11-10 16:30 Skara Vänersborg Vilanhallen E Skillermo och Anton S F
 P10 Lördag 2018-11-17 09:00 Skara Sammandrag 8 matcher Vilanhallen Jonas, Oskar R, Anton P,  Alexander
 P14 Söndag 2018-11-18 14:00 Skara Vara Vilanhallen Leutrim och Felix
 HI Lördag 2018-11-24 09:00 Skara Handikappinnebandy Vilanhallen 1 och  2 Leutrim, Felix, Alexander, Tintin
 P13 Söndag 2018-11-25 11:30 Skara Grästorp Viktoriaskolan Linus K och Axel
 P11 Söndag 2018-11-25 14:00 Skara Lidköping Vilanhallen  Oskar R och Leutrim
 P14 Söndag 2018-12-02 12:00 Skara Stöpen Viktoriaskolan Leutrim och Felix
 P13 Lördag 2018-12-08 12:00 Skara Lidköping Viktoriaskolan Leutrim och Felix
 P8 Lördag 2018-12-15 09:30 Skara Tvärsammandrag 3  matcher Vilanhallen Leo, Anton P, Oskar R
 P11 Söndag 2018-12-16 09:30 Skara Lockerud Vilanhallen Alexander och Leutrim
 P13 Söndag 2018-12-16 11:30 Skara Tranemo Vilanhallen Seniorer (Frid meddelar)
 P14 Söndag 2018-12-16 13:30 Skara Lockerud                         Vilanhallen             Seniorer (Frid meddelar)               

   
  
 P9 Lördag 2019-01-12 09:30 Skara Tvärsammandrag 3  matcher Vilanhallen Leo och Oskar R   
        
        

Domarlista med kontaktuppgifter
 Alexander Rydqvist 0739-09 11 40
 Anton Persson 0704-33 10 08
 Anton Strandroth Frid 0702-45 97 66
 Axel Pettersson 0721-57 87 85
 Emil Skillermo 0723-33 23 48
 Felix Nilsson 0761-35 09 65
 Jonas Ramshage 0709-92 34 58
 Leo Nyman 0760-09 37 37
 Leutrim Krasniqi 0736-13 40 56
 Linus Kvarndal 0702-64 48 52
 Linus Skillermo 0723-05 87 60
 Oskar Ringblom 0727-45 10 45
 Tintin Ramshage 
  
 Håkan Karlsson 0760-48 88 34
 Jim Nilsson 0725-06 66 77
  
  
  
  

 
Guldsponsorer
Silversponsorer